Neden getTESOL?

www.gettesol.com üzerinden satın alacağınız eğitim sonunda uluslararası geçerliliğe sahip TESOL/TEFL sertifikanız ile hem ulusal hem de uluslararası düzeyde İngilizce öğretmenliği yapabilirsiniz. Son yıllarda hem ülkemizde hem de dünya genelinde git gide yaygınlaşan online teaching/learning firmalarında çalışmak üzere iş başvurusunda bulunabilir, evinizden online olarak öğrencilerinize İngilizce öğretebilirsiniz. Bu sertifikalar sayesinde hem ulusal hem de uluslararası dil eğitim merkezlerinde de kendinize yer bulabilirsiniz. Amacımız sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Bu bağlamda getTESOL ile uluslararası bir online eğitim merkezi olan www.teflcourse.net adresinden indirimli olarak TESOL/TEFL sertifikanızı alabilirsiniz.

İndirimli eğitim programında faydalanmak için tek yapmanız gereken www.getTESOL.com adresi üzerinden TESOL Satın Al butonunu kullanmak ve uygun eğitim programını seçmektir. Böylelikle oturduğunuz yerden online eğitimlere katılabilir, uygun fiyata TESOL/TEFL sertifikasına sahip olabilirsiniz. Daha fazla para harcamanıza gerek yok! getTESOL ile az ödeyin ve en iyisini satın alın. İngilizce öğretmek ve daha fazla kazanç elde etmek isteyen tanıdıklarınıza bizi tavsiye etmeyi unutmayın.

Uygun fiyata kaliteli eğitim artık çok yakınınızda! Biz üzerimize düşeni yaptık! Acele edin ve siz de hemen getTESOL ile kazanmaya başlayın..

“Artık daha fazla para harcamanıza gerek yok! getTESOL ile az ödeyin ve en iyisini satın alın. Tek yapmanız gereken satın alma işlemi için getTESOL üzerinden bağlanmak! Sertifikanızı uygun fiyata şimdi satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.”

Sizin İçin de Doğru Adres: www.gettesol.com

×